Головна
Shop
Список бажань0

Потужні зарядки для телефону

ЗнижкаТоп продажів
Ви переглянули 20 з 52 продукти(ів)

Потужні зарядки для телефону: як обрати

Зарядка для телефону – всім відомий пристрій, за допомогою якого можна підключити будь-який ґаджет до електричного живлення від мережі. Хоча цей прилад здається досить примітивним, його теж не оминув технічний прогрес. Так, найсучасніші моделі здатні поєднувати в собі безліч функцій і дивувати своїми технологічними можли востями.

Особливості пристрою

Вважається, що мережева зарядка для телефону з’явилася значно раніше, ніж сам ґаджет, оскільки її можна використовувати у різних сферах життєдіяльності. Телефонна зарядка є посередником, що передає змінний струм від джерела живлення безпосередньо до акумулятора пристрою.

Зовні зарядка телефонів не відрізняється особливо складним дизайном. Зазвичай зарядка до телефона складається із пластикової головки та “вилки” до розетки, що забезпечує підключення до електромережі. Окрім неї необхідні ще кабелі для зарядки телефону, які забезпечують підключення пристрою до електроживлення. До речі, для підключення будь-якого електроприладу до мережі знадобиться перехідник, розрахований на конкретну модель. Раніше все це було суцільним виробом і у разі поломки потрібно було купувати новий. Тепер головка та шнур є окремими частинами, і легко замінюються, якщо якась частина виходить з ладу.

Невелика вага та компактні розміри дозволяють подбати про те, щоб усе завжди було під рукою. Пристрій легко складається і не займає багато місця, що дає змогу носити його навіть у невеликій сумочці, адже зараз для телефону зарядка вкрай важлива. Не маючи можливості підзарядити свій смартфон, сучасні люди просто випадають зі звичного ритму. Деякі моделі мають настільки слабкий акумулятор, що його не вистачає навіть на добу активного користування.

Ще кілька років тому кожна модель смартфона мала свої технічні параметри та підходила лише під одну модель зарядного пристрою. Так, була зарядка для телефону huawei, samsung, nokia тощо, та підходили вони лише до виробів конкретної марки. Сьогодні кожна компанія також випускає свої товари, але вони є більш універсальними.

Зараз же багатофункціональна зарядка для телефону може використовуватися для зарядджання:

 • смартфонів будь-якої марки й моделі;
 • різноманітних планшетів;
 • розумних годинників;
 • портативних акумуляторних батарей і т.і.

Зарядки для телефону: які є різновиди?

Сучасні компанії-виробники пропонують користувачам такі види приладів, розрахованих на зарядку телефонів:

 • Мережева – стандартна, знайома всім провідна зарядка до телефону, що підключається до електромережі. Цей різновид прийнято також ділити на імпульсні та трансформаторні пристрої. Недоліком перших є відсутність стійкості до стрибків напруги. Другий тип приладів здатний забезпечувати захист від перепадів та виробляти запасний струм. Прийнято використовувати для пристроїв із акумуляторними батареями Ni-MH та Ni-Cd.
 • Автомобільнапотужна зарядка для телефону, що забезпечує поповнення заряду батареї в дорозі. Використовується виключно в автомобілях, оскільки підключається до живлення через гніздо прикурювача. Користувачу потрібно вибрати якісний перехідник та підключити до нього штекер для заряджання телефону.
 • Бездротова – сучасна підзарядка для телефону, що суттєво відрізняється від інших видів. Відсутність будь-яких кабелів робить її неймовірно зручною у використанні за будь-яких умов. Такі прилади не просто комфортні, а й мають незвичайний, привабливий дизайн. Користувачеві потрібно просто підключити прилад до мережі і більше не доведеться перейматися кабелями. Наприклад, така зарядка може виглядати як невеликий диск. Але найпопулярніша форма – це органайзер для зарядки телефону, з використанням якого впораються навіть діти. Але такий варіант заряджання підійде не всім моделям, а лише тим, що підтримують таку можливість.

Окремо варто згадати універсальні пристрої, які підходять для всіх моделей ґаджетів. Незалежно від марки телефону зарядний пристрій забезпечує зарядку безпосередньо батареї. Така “жабка” складається із штекера для підключення до мережі. Також у комплекті є різні конектори та кабелі для заряджання телефонів усіх типів.

Ще один цікавий пристрій – портативний акумулятор, що працює на сонячному світлі. Прилад накопичує сонячну енергію і далі здатний віддавати її смартфонам. До цього виду батарей можна підключити планшет, годинник тощо, головне – мати потрібні перехідники.

Який порт вибрати

Наразі використовуються зарядні пристрої для техніки, які також прийнято ділити за типом роз’ємів:

 • USB кабель – призначений для телефонів, заряджання яких здійснюється від мережі. Найчастіше зустрічається в моделях, що випускалися раніше.
 • Micro USB кабель – сучасний тип, що використовується для техніки Євросоюзу, починаючи з 2011 року.
 • зарядка для телефону type c – вважається універсальним варіантом, який можна використовувати як роз’єм для USB кабелів та інших приладів.
 • Apple lightning – тип роз’єму, що використовується для заряджання продукції компанії Apple.
 • DC – роз’єм, що забезпечує передачу постійного струму, за допомогою якого здійснюється зарядка для телефону Xiaomi та інших брендів. Цей тип зараз використовується вкрай рідко.

Додатковий функціонал приладів

Як правило, всі зарядні пристрої розраховані на підключення одного або двох аксесуарів до однієї голівки. Але можна замовити зарядку для телефону, до якої можна підключити до п’яти різних пристроїв. При цьому всі вони рівною мірою будуть забезпечені електроживленням.

В якості додаткових бонусів, девайси можуть бути обладнані:

 • світлодіодним індикатором – з його допомогою можна контролювати рівень заряду. У міру накопичення енергії індикатор змінюватиме свій колір;
 • дисплеєм – відображатиме рівень заряду у відсотках;
 • Quick Charge – система, за допомогою якої будь-який сучасний смартфон заряджатиметься швидко, без шкоди для акумулятора;
 • Power Delivery – ще один різновид технології прискореного заряджання.

Зарядний пристрій для телефону, ціна якого залежить від обраної моделі та функціоналу, сьогодні безперечно є потрібним предметом. За бажання можна знайти багато цікавих моделей, але обов’язковими для зарядних пристроїв у наш час є функції захисту від перегріву та стрибків напруги. Також прилад повинен захищати девайс від надмірного заряду, короткого замикання та розряду батареї під час підключення до мережі.

На що звернути увагу під час вибору

Кожна одиниця розумної техніки у комплекті має зарядний пристрій. Але настає час, коли оригінальні ЗП доводиться змінювати. Щоб купити потрібний пристрій, слід пам’ятати:

 • Найкраще вибирати товар перевірених виробників. Так можна бути впевненим у покупці надійного, якісного та безпечного пристрою.
 • Варто купувати прилади для кількох девайсів. Так можна зекономити час і заряджати відразу кілька приладів.
 • Вигідною покупкою будуть ЗП, що підтримують технології Quick Charge і Power Delivery.

Конструкційні особливості

Складається блок живлення для зарядки телефону з таких елементів:

 1. Корпус. Виготовляється він, як правило, із пластику (можуть використовуватися й інші матеріали). Основне завдання корпусу ─ захист внутрішніх компонентів і гарантія безпеки під час використання.
 2. Електричні компоненти. Це трансформатори, діоди, резистори і конденсатори, які розміщені всередині корпусу. Вони здійснюють перетворення вихідної напруги і струму в необхідну для заряджання пристрою.

Щоб телефон працював безперебійно і безпечно заряджався, необхідно купити блок для зарядки телефону високої якості від авторитетних виробників. Зазвичай блок для зарядки телефону комплектується знімним кабелем, який має роз’єми на обох кінцях. Один кінець підключається до блоку, а інший – до порту зарядки на телефоні.

Функціональність

Блок зарядка для телефону може оснащуватися різними типами роз’ємів для підключення до різних пристроїв. Наприклад, стандартні роз’єми USB Type-A, USB Type-C або Lightning (використовується в пристроях Apple).

Деякі блоки для зарядки оснащені світлодіодними індикаторами, які показують стан зарядки. Приміром, індикатор може горіти червоним, коли пристрій заряджається, і зеленим, коли процес заряджання завершено.

Працює блок зарядки телефону за принципом перетворення електричної енергії з джерела змінного струму (зазвичай із розетки) на постійну напругу і струм, що відповідає вимогам зарядки мобільного пристрою. Вхідний роз’єм блоку живлення під’єднують до розетки, і внутрішні компоненти починають перетворювати цей змінний струм на постійний (DC).

Перетворювач (зазвичай складається з трансформатора і діодного моста) розділяє і згладжує змінний струм. Трансформатор зменшує/збільшує напругу, залежно від необхідної вихідної напруги для заряджання телефону. Діодний міст дає змогу пропускати тільки позитивну напівхвилю змінного струму, перетворюючи його на постійний.

Електричні компоненти, які містяться всередині зарядного блоку для телефона, контролюють вихідну напругу для відповідності вимогам заряджання конкретного пристрою. Деякі пристрої, як-от сучасні смартфони, можуть підтримувати швидке заряджання, тому блок для заряджання має надавати високий струм за правильної напруги.

Якщо купити блок зарядки для телефона високої якості, це дасть змогу захистити пристрій від перевантажень і короткого замикання. Також вони забезпечать захист пристроїв від пошкоджень, а користувачеві буде гарантовано безпечну зарядку ґаджета.

Де краще купувати блоки живлення

У широкому асортименті блоки для зарядки телефону представлені в інтернет магазині TOPK. Наша компанія є офіційним представником даного бренду в Україні, і пропонує сертифіковану продукцію високої якості.

Купити блок живлення для зарядки телефону у нас можна за оптимальною ціною, з наданням гарантії. Застосування при виробництві інновацій та передових рішень дає змогу створювати аксесуари та іншу продукцію з відмінними експлуатаційними характеристиками.

Back to Top
Ваш кошик