Головна
Shop
Список бажань0

Швидкі автомобільні зарядки

Ви переглянули 20 з 29 продукти(ів)

Швидка зарядка для телефону в авто

Смартфон є невід’ємною частиною життя кожної сучасної людини. Він забезпечує не тільки зв’язок і спілкування, а й виконує багато корисних функцій. Для безперебійної роботи ґаджета під час їзди автомобілем потрібне його регулярне підзаряджання, і зробити це дає змогу швидка зарядка автомобільна.

Робота такого пристрою ґрунтується на різних технологіях, які дають змогу значно прискорити процес поповнення заряду смартфона, порівняно зі звичайними методами.

Одна з популярних технологій для швидкої зарядки в автомобілях ─ це Qualcomm Quick Charge. Така швидка зарядка в авто, на відміну від звичайних аксесуарів, може проводити струм більшої сили.

Але доступними сьогодні також є й інші технології швидкого заряджання, як-от SuperCharge, завдяки яким можна отримати потужність до 65 Вт (у стандартних ЗП цей показник становить до 5-10Вт).

Переваги

Швидка автомобільна зарядка має низку плюсів, які зробили її популярною серед автомобілістів.

  1. Незначний час для заповнення заряду АКБ телефону. Це основна перевага, оскільки смартфон заряджається набагато швидше, ніж звичайними ЗП. Особливо корисною автомобільна швидка зарядка буде у поїздках на далекі відстані або у випадках, коли телефон швидко розряджається.
  2. Підвищена ефективність. Технології швидкої зарядки розробляються таким чином, щоб передавання енергії від зарядного пристрою до телефону було якомога ефективнішим. Це дає змогу знизити витрати енергії та мінімізувати нагрівання пристроїв, завдяки чому подовжується робота батареї ґаджета.
  3. Універсальність. Технології швидкого заряджання, такі як Qualcomm Quick Charge і USB Power Delivery, є стандартами, і підтримуються багатьма сучасними смартфонами. Це означає, що можна використовувати один і той самий зарядний пристрій для різних смартфонів і не підбирати аксесуар для кожного телефону.

Залежно від використовуваної технології, автомобільна швидка зарядка для телефону може мати ті чи інші особливості. Наприклад, деякі пристрої можуть автоматично визначати тип ґаджета й оптимізувати вихідну потужність для досягнення найкращого результату заряджання.

Крім цього, оптимальна продуктивність буде забезпечена в разі підтримання телефоном конкретної технології. Інакше заряджання все одно відбудеться, проте зі звичайною швидкістю.

У широкому асортименті швидка зарядка для телефону в авто представлена в інтернет магазині ТОРК. Наша компанія пропонує низькі ціни, сертифіковані зарядні пристрої з наданням офіційної гарантії.

Back to Top
Ваш кошик