Головна
Shop
Список бажань0

Конектори

Конектор зарядки з магнітом: у яких випадках потрібен?

Технології не стоять на місці, і щорічно виробники пропонують пристрої, які значно полегшують наше життя. Серед таких розробок, наприклад, кабель, який ще набирає популярності, але вже є цілком затребуваним. Це проста, але зручна річ, яка використовується для зарядки пристроїв. Він включає класичний провід з USB -входом з одного боку та конектором зарядки з магнітом для роз’єму з іншого. Зарядка з магнітним роз’ємом дає змогу швидко підключити телефон до живлення в будь-яких умовах.

Що таке конектор для магнітної зарядки?

Сучасний зарядний пристрій виглядає як добре знайома мережева зарядка. Він також складається з блоку, до якого підключений USB-кабель, але на іншому його боці розташований наконечник з магнітним полем. Конектор магнітної зарядки притягується до невеликого пристрою, який завжди розташований у гнізді зарядки пристрою.

То як влаштований цей пристрій? В комплекті з кабелем користувачу надається насадка з необхідного типу роз’ємом, що відповідає моделі ґаджета. Її необхідно розмістити в гнізді заряджання, де вона міцно фіксується. Завдяки наявності магнітного поля, підключений роз’єм готовий до з’єднання з кабелем незалежно від часу та місця. Магніти починають взаємно притягуватись, перебуваючи на відстані 5 см один від одного.

Навіщо взагалі потрібен конектор для зарядки?

Магнітний конектор для зарядки телефону від мережі можна придбати для будь-якої моделі та марки. Головне — це підібрати потрібний роз’єм відповідно до свого смартфона.

Цей пристрій — багато в чому корисна, а не просто зручна технологія.

У першу чергу прилад буде потрібний тим, хто часто заряджає акумулятор. Звичайна зарядка вимагає потрапити в порт і згодом витягти шнур. Якщо робити ці нескладні рухи занадто часто зарядне гніздо розхитується, що призводить до необхідності ремонту. Якщо позбутися необхідності постійно смикати кабель, можна фактично врятувати смартфон від поломок.

Не менш важливими перевагами магнітних кабелів вважають:

  • можливість захистити роз’єм від накопичення пилу та забруднень;
  • захист від поломок для смартфона та кабелю;
  • міцне зчеплення магнітних наконечників забезпечує повноцінне заряджання без перепадів;
  • для відключення смартфона від мережі досить легко смикнути за шнур і магніти безпечно від’єднаються один від одного.

Таким чином, магнітна зарядка стане зручним і навіть незамінним помічником для активних користувачів девайсів на ОС Android та iPhone.

Back to Top
Ваш кошик