Головна
Shop
Список бажань0

Автотримачі

Автотримач телефону регульований Hoco CA111

Оригінальна ціна: 249 грн.Поточна ціна: 209 грн.

Автотримач телефону регульований Hoco CA76

(1)
Оригінальна ціна: 249 грн.Поточна ціна: 199 грн.

Автомобільний тримач регульований Hoco H38

Оригінальна ціна: 249 грн.Поточна ціна: 209 грн.
Автодержатель с беспроводной зарядкой Hoco CA202
ЗнижкаТоп продажів

Автотримач з бездротовою зарядкою Hoco CA202

Оригінальна ціна: 649 грн.Поточна ціна: 549 грн.

Автотримач з бездротовою зарядкою Hoco CA75

Оригінальна ціна: 799 грн.Поточна ціна: 769 грн.

Автотримач з бездротовою зарядкою Hoco CA91

Оригінальна ціна: 699 грн.Поточна ціна: 579 грн.

Автотримач з бездротовою зарядкою Hoco HW3

Оригінальна ціна: 649 грн.Поточна ціна: 549 грн.

Автотримач з бездротовою зарядкою Hoco S14 Surpass

Оригінальна ціна: 999 грн.Поточна ціна: 899 грн.

Автотримач з бездротовою зарядкою TOPK B20W

Оригінальна ціна: 799 грн.Поточна ціна: 599 грн.

Автотримач з бездротовою зарядкою USLION UC9510

Оригінальна ціна: 599 грн.Поточна ціна: 549 грн.

Автотримач із бездротовою зарядкою BOROFONE BH206

Оригінальна ціна: 649 грн.Поточна ціна: 599 грн.

Автотримач із бездротовою зарядкою Hoco CA90

Оригінальна ціна: 749 грн.Поточна ціна: 649 грн.

Автотримач із бездротовою зарядкою Hoco CW42

Оригінальна ціна: 649 грн.Поточна ціна: 549 грн.
Ви переглянули 20 з 96 продукти(ів)

Автотримач для телефону: як обрати

Автомобільний тримач телефону – аксесуар, який купують дедалі більше автолюбителів. Свою популярність виріб отримав завдяки відповідальності водіїв, які розуміють, наскільки небезпечно відволікатися на ґаджети у дорозі. Тому автомобільний тримач для телефону стає незамінною річчю в будь-якому транспортному засобі. Все що потрібно – вибрати модель, яка припаде до смаку водієві.

Як використовується автотримач?

За статистикою, 99% всіх автовласників користуються смартфонами замість навігаційної системи. Саме тому автомобільний тримач обов’язково присутній практично у кожному транспортному засобі на планеті. Завдяки фіксаторам девайс залишається на місці під час руху і це дає змогу слудкувати за напрямком, не відволікаючись від дороги.

Спочатку автотримач телефону розроблявся як аксесуар для надійного фіксування. З ним ґаджет залишається на місці та захищений від падіння й ушкодження крихких частин. Але поступово прилад почали використовувати для розміщення смартфона як навігатора на панелі, що набагато зручніше та економніше.

Важливі параметри автотримача для смартфона

Перш ніж купити автотримач для телефону, потрібно розуміти, яка модель потрібна. Тим більше, що всі вони мають свої особливості та функціональне призначення.

Види тримачів за способом фіксації девайса

Перше на що потрібно звернути увагу – спосіб фіксації пристрою при розміщенні в тримач. Їх зазвичай поділяють на такі види:

 • Магнітний автотримач – вважається найпопулярнішим сьогодні. Він складається з магнітів: один вбудований у пристрій, інший клеїться до смартфону. Взаємно притягаючись, магніти утримують смартфон на місці. Магнітний автотримач для телефону є найбільш простим і комфортним, адже водію не потрібно здійснювати зайвих рухів.
 • Механічний зажим – цей вид забезпечує найвищий рівень надійності для гаджета. Автотримач для смартфона має з обох боків «лапки», які міцно стискаються. Щоб витягти аксесуар потрібно фізично розігнути фіксатори, що не завжди зручно в дорозі. Автотримач Hoco пропонує розкрити фіксатори натисканням спеціальної кнопки.
 • Автоматичний електромеханічний затискач – авто тримач телефону цього типу має вбудований датчик руху. Тому «лапки» розкриваються самостійно, коли датчик фіксує руку поруч із приладом. Також автоматично здійснюється фіксація смартфона після встановлення в тримач. Найкращим представником цієї категорії буде автотримач Baseus із вбудованою бездротовою зарядкою.

Незалежно від способу кріплення, кожен водій повинен вибрати ту модель, яка забезпечуватиме йому найбільший комфорт у русі. Зрештою, найкращим варіантом завжди є багатофункціональні аксесуари з можливістю одночасної зарядки і т.п. Всі вони мають сучасний, стильний вигляд, легко встановлюються та забезпечують надійний захист смартфонам. Важливо орієнтуватися і на особливості свого автомобіля.

Тип кріплення утримувача

Тут вибір залежить виключно від уподобань водія. Тримачі можуть кріпитися:

 • на дефлекторі – тримач має спеціальне кріплення хрестом, яке можна розмістити на дефлекторі в салоні. Аксесуар вважається універсальним та підходить всім маркам машин;
 • вакуумною присоскою – використовується для розміщення пристрою на лобовому склі;
 • клейкою основою – може мати кілька видів фіксації смартфона. Кріпиться до будь-яких поверхонь завдяки клейкості двостороннього спеціального скотчу, але частіше розміщується на торпеді або біля панелі приладів;
 • в CD-слот – тримачі цього типу можна використовувати в автомобілях обладнаних штатним слотом;
 • на кермо – спеціальний затискач дозволяє розмістити автотримач прямо перед очима. Використовується частіше на велосипедах або мотоциклах, аніж у автомобілях, оскільки кермо постійно рухається й закріплений на ньому тримач закриватиме панель приладів;
 • у прикурювачавтомобільний тримач для телефона Hoco виглядає дуже незвичайно. При підключенні до системи живлення автомобіля він дає змогу зарядити смартфон за допомогою шнура або бездротової технології, що економить час;
 • у підстаканник (підсклянник) – цей автотримач для телефону магнітний або з фіксаторами і має форму туби з ніжкою, яка розміщується у будь-якому підскляннику. Для надійної фіксації є «лапки», що підлаштовуються під розмір отвору;
 • за допомогою кільця – цей тип також відомий як попсокет. Тримач, який кріпиться до девайсу та одягається на палець.

Який би тип кріплення ви не вибрали, головне, щоб не доводилося відволікатися від дороги. Також краще віддати перевагу товару відомих виробників, які надають гарантію та використовують виключно якісні матеріали.

Back to Top
Ваш кошик