Головна
Shop
Список бажань0

Сертифікат відповідності RoHS

Сертифікат відповідності FCC

Сертифікат відповідності CE

Сертифікат відповідності CE

Сертифікат відповідності CE

Сертифікат відповідності RoHS (RoHS Certificate of compliance) видається на основі результатів тестування, які проводяться в акредитованій європейській лабораторії згідно стандарту IEC 62321.

Визначення та цілі регламенту RoHS досить прості і спрямовані на обмеження деяких небезпечних речовин, які зазвичай використовуються в електронному та електротехнічному обладнанні.

Для постановок і реалізації продукції на території Європейського союзу необхідно пройти процедуру підтвердження відповідності директивам і регламентам ЄС, свідоцтвом про отримання якого є європейський сертифікат відповідності.

Наявність сертифікату СЕ є обов’язковою умовою поставок у багатьох великих мережах магазинів, так як маркування СЕ – це гарантія безпеки продукції для здоров’я людей і навколишнього середовища.

FCC (Federal Communications Commission) — федеральне агентство зв’язку, незалежне урядове агентство Сполучених Штатів, створене, кероване й уповноважене згідно з уставом Конгресу.

У США наявність сертифіката FCC для електронного та телекомунікаційного обладнання підтверджує, що продукція відповідає високим критеріям і встановленим стандартам.

Back to Top
Ваш кошик