Головна
Shop
Список бажань0

Павербанки

Павербанк Baseus Bipow 30000mAh 20W 3.0/PD

1,599 грн
Повербанк Hoco J101B 30000mAh 22.5W 3.0/PD
ЗнижкаТоп продажів

Павербанк Hoco J101B 30000mAh 22.5W 3.0/PD

949 грн

Павербанк Hoco J80A 20000mAh 22.5W QC 3.0/PD

(1)
899 грн

УМБ Power Bank TOPK I2006P 20000mAh QC/PD 20W

1,299 грн
УМБ Повербанк Hoco J86B 60000mAh, 22.5W, PD/QC
ЗнижкаТоп продажів

УМБ павербанк Hoco J86B 60000mAh, 22.5W, PD/QC

1,999 грн
Ви переглянули 20 з 51 продукти(ів)

Павербанк: що це за пристрій і навіщо він?

Вразливе місце сучасних електроприладів – обмеженість акумулятора. Будь-який пристрій розряджається, незалежно від його моделі, терміну експлуатації чи об’єму батареї. Але не завжди є можливість підключитися до електромережі. У таких ситуаціях корисним буде павербанк.

Що за пристрій павербанк?

Павербанки – зовнішні акумулятори, які ще називають зовнішніми батареями, УМБ (універсальними мобільними батареями), портативними акумуляторами, АКБ (акумуляторними батареями). Ці компактні зарядні пристрої мають невеликі розміри, але здатні продовжити життя електроніки на тривалий час. Пристрій складається з невеликої батареї для накопичення енергії та контролера, необхідного для керування її роботою. Усе це огорнуто полімерним чи металевим захисним корпусом.

За допомогою цього портативного аксесуара можна зарядити планшет, електронну книгу, смартфон та навіть ноутбук. Power bank type c підключається до девайсів через USB-кабель. Після підключення заряджання починається або автоматично, або після натискання кнопки живлення.

Система УМБ захищає ґаджети від перегріву та короткого замикання. Всередині розташований датчик, що контролює нагрівання літій-полімерної батареї, який за потреби відключає пристрій.

Важливі параметри АКБ

Портативний девайс має різні параметри, але лише частина з них важлива. Серед найбільш значущих можна виділити ємність акумулятора. Павербанки, які можна купити у нас прийнято ділити на такі категорії:

  • 2-3 тис. мА/год – характеризуються невеликим розміром та низькою вартістю. Пристрої цієї групи підходять як екстрений варіант для підтримки працездатності девайсів. Їх заряду достатньо для одноразового (часткового) заряджання батареї. Найчастіше мають форму брелока та не підтримують швидку зарядку.
  • 4-8 тис. мА/год – павербанк hoco розрахований на одне повноцінне заряджання сучасного телефону. Його невеликі габарити не обтяжують сумку, а вага не перевищує 250 г. Функція швидкого заряджання в цій категорії трапляється рідко.
  • 9-15 тис. мА/год – hoco павербанк із цієї категорії ідеально поєднує зручні розміри із широким спектром функціональних можливостей. У різних моделях використовують різні стандарти швидкої зарядки, що збільшує попит на товари цієї категорії.
  • 16-30 тис. мА/год – мають великий перелік функцій. Об’єм батареї із цієї категорії розрахований на заряджання декількох пристроїв одночасно та здатний забезпечити заряджання акумулятора для ПК.
  • Понад 30 тис. мА/год – вважаються мобільними батареями. Найчастіше такі девайси містять вбудовані сонячні батареї, що сприяють накопиченню енергії.

На що варто додатково звернути увагу

Окрім ємності та функції pd power bank характеризують ще й інші корисні параметри. Обираючи модель, необхідно звернути увагу на такі характеристики:

  • USB-порти. Ідеально, коли їх 2 – 2А і 2А. Так користувач зможе використовувати power bank topk для зарядки різних девайсів, які відрізняються параметрами вхідного струму. Пристрій може мати й більше портів, що дасть змогу заряджати кілька ґаджетів водночас.
  • Вибір максимальної потужності (10Вт-22.5Вт), яка має відповідати вашим цілям.
  • Підтримка технологій швидкого заряджання Quick Charge 2/3 й Power Delivery.
  • Напруга. topk power bank має бути сумісним з електронікою за напругою. Більшість техніки заряджається за напруги 5V DC.
  • Розмір. Габарити пристрою повинні відповідати завданням, для яких він купується. Якщо tork power bank потрібен для підзаряджання смартфона — він повинен бути компактним, легко поміщатися в кишеню. А для живлення більш потужної техніки краще надати перевагу об’ємнішим моделям із підвищеною продуктивністю.
  • Спосіб заряджання. Більшість павербанків підключаються до комп’ютера чи електромережі за допомогою USB-порту. Як правило, type c pd power bank передбачають можливість швидкого накопичення необхідного обсягу енергії. Є і моделі з можливістю накопичення сонячної енергії за допомогою сонячних панелей.
  • Матеріал корпусу, дизайн – вибір цих параметрів залежить від смаку користувачів. Та краще вибирати моделі, які відповідають сферам їх використання.

Різновиди накопичувальних елементів

Сучасні АКБ бувають обладнані лише двома видами накопичувальних елементів. До них відносять:

  • Літій-іонний акумулятор – представлений у циліндричній формі та найчастіше використовується для пристроїв із невеликою ємністю. Їх вистачає приблизно на 500 – 1000 зарядів/розрядів. Готовий виріб відрізняється компактним розміром та невеликою вагою. Вихідна напруга становить 3,6-3,7V;
  • Літій-полімерний акумулятор – застосовується в більш дорогих та потужних моделях. Як електроліт використовується полімер із літій-провідним наповнювачем гелевої консистенції. Власне батарея представлена у формі тонкого, подібного до пластини пакета. Особливість таких пристроїв полягає у порівняно невеликій вазі та високій енергетичній щільності без ефекту пам’яті.
Back to Top
Ваш кошик