Power Delivery зарядка – що це?

USB-PD = швидка, швидка зарядка

USB Power Delivery – це технологія швидкого заряджання, підтримувана деякими пристроями iOS/Apple та Android/Google, яка забезпечує набагато більший рівень потужності, ніж стандартна зарядка.

Смартфони та планшети Samsung працюють з іншою технологією швидкого заряджання, яка називається Qualcomm® Quick Charge ™.

Для USB Power Delivery вам знадобиться

USB Power Delivery устройство

Пристрій

Смартфон або планшет з підтримкою USB-PD

USB Power Delivery совместимый кабель

Кабель

USB Type-C кабель зарядки

USB Power Delivery зарядное устройство

Зарядка

Зарядний пристрій з підтримкою USB-PD

Переваги USB Power Delivery

USB Power Delivery скорость зарядки

Швидкість

USB Power Delivery зарядное устройство

Потужність

USB Power Delivery безопасность зарядки

Безпека

Супершвидка зарядка​

USB-PD може заряджати Ваш пристрій на 70% швидше, ніж стандартна зарядка потужністю 5W (1A/5V)*. Це означає, що Вам знадобиться набагато менше часу для повного заряджання Вашого пристрою. Якщо вам необхідно терміново підзарядити батарею, то коротка 10-хвилинна зарядка із застосуванням USB-PD може виявитися саме тим, що вам потрібно.

USB-PD пристрій
Кабель
Час зарядки (до 50%)**
iPhone X
Lightning/USB-C
30 хв.
iPhone 8/ 8 Plus
Lightning/USB-C
30 хв.
iPad Pro
Lightning/USB-C​
60 хв.
Google Pixel 2
USB-C/USB-C
37 хв.
Google Pixel 2 XL
USB-C/USB-C
37 хв.

*на 70 % швидше, ніж заряджання Google Nexus 6P або аналогічного пристрою від 0 % заряду батареї за потужності 5W (1A/5V).

**Швидка зарядка дає змогу зарядити iPhone X, iPhone 8 або iPhone 8 Plus до 50 % за 30 хвилин, а iPad Pro — до 50% за 60 хвилин за використання кабелю Apple USB-C — Lightning. USB Power Delivery з USB-C заряджає Google Pixel 2 або Google Pixel 2 XL до 50 відсотків за 37 хвилин.

USB-PD забезпечує потужність до 100W

З робочою потужністю до 100W, USB-PD дозволяє заряджати навіть великі пристрої, такі як планшети і ноутбуки. Усе, що для цього потрібно — це USB-PD сумісний зарядний пристрій та кабель USB Type-C, що дозволить Вам нарешті залишити вдома цей важкий блок живлення ноутбука.

Де використовується USB Power Delivery?

Технологія USB Power Delivery лежить в основі USB-PD для Android та Fast Charge для iPhone, і вбудована в смартфони та планшети від компаній Apple, Google, LG та багатьох інших виробників.

Швидка зарядка для iPhone

Нове покоління iPhone та iPad поповнило низку пристроїв Apple/iOS, які заряджаються через USB Type-C PD. Наприклад, це MacBook та MacBook Pro.

USB Power Delivery для Android

Смартфони Google лідирують у галузі USB Power Delivery для Android, інші ж наслідують їх приклад. Багато нових пристроїв Android будуть оснащуватися інтерфейсом USB Type-C для того, щоб користувачі змогли оцінити всі принади швидкої зарядки.