Головна
Shop
Список бажань0

Так, звісно, тільки не водночас. Мається на увазі, у кожному з Ваших пристроїв може бути конектор для магнітного кабелю. У такому разі Ви зможете по черзі заряджати їх усі.

Ви можете ознайомитися зі списком офіційно сертифікованих пристроїв, які підтримують QC3/QC4 на офіційному сайті. Але слід врахувати, що насправді кількість пристроїв, які підтримують QC3, набагато більша. Ви можете ознайомитись з асортиментом продуктів бренду TOPK®, які підтримують QC3 тут.

Відповідь — так! 8-pin — це технічна назва Lightning роз’єму, який використовується у всій портативній техніці Apple з 2012 року.

Звичайно! Усе, що для цього потрібно — це відповідні конектори для магнітного кабелю, оскільки роз’єми заряджання в різних пристроїв можуть відрізнятись.

Так — це однозначно безпечно. Справа в тому, що й зарядний пристрій, і Ваш телефон досить «розумні», щоб запобігти подачі/приймання струму силою або вольтажем вище допустимих меж.

Абсолютно ні. Будь-який чохол має технологічний виріз для підключення зарядного кабелю, куди легко поміститься конектор магнітного кабелю зарядки.

Вибір тільки за Вами — пластина може бути наклеєна як на сам телефон (під чохол), так і на чохол із зовнішнього боку. Вибір «правильного» та оптимального місця приклеювання пластини залежить від типу (товщини, матеріалу) Вашого чохла та бажаної сили зчеплення телефону з утримувачем. Перевірити силу зчеплення телефону з утримувачем Ви можете, просто вклавши (не приклеюючи) пластину під чохол телефону.

Back to Top
Ваш кошик