Головна
Shop
Список бажань0

Автомобільні зарядні пристрої

Автомобільне зарядне Baseus CCALL-YD02, 30W, 2USB, QC 3.0

Оригінальна ціна: 399 грн.Поточна ціна: 349 грн.

Автомобільне зарядне FM-трансмітер Hoco E51

Оригінальна ціна: 549 грн.Поточна ціна: 489 грн.

Автомобільне зарядне FM-трансмітер Hoco E59

Оригінальна ціна: 549 грн.Поточна ціна: 419 грн.

Автомобільне зарядне Hoco NZ12D 60W/3A, PD/QC

Оригінальна ціна: 449 грн.Поточна ціна: 349 грн.

Автомобільне зарядне Hoco NZ3 40W/3A, PD/QC

Оригінальна ціна: 499 грн.Поточна ціна: 449 грн.

Автомобільне зарядне Hoco Z42 PD/QC3.0 2xUSB

Оригінальна ціна: 299 грн.Поточна ціна: 249 грн.

Автомобільне зарядне Hoco Z43

Оригінальна ціна: 209 грн.Поточна ціна: 169 грн.

Автомобільне зарядне Hoco Z49A 18W

Оригінальна ціна: 159 грн.Поточна ціна: 139 грн.
Ви переглянули 20 з 45 продукти(ів)

Автомобільна зарядка для смартфона

Автомобільна зарядка для мобільних пристроїв – важлива річ, яка необхідна кожному власнику автомобіля і має бути в арсеналі кожного сучасного водія. З нею ви зможете завжди залишатися на зв’язку з рідними та знайомими, навіть перебуваючи далеко від стаціонарної електророзетки. Сучасна зарядка авто – це універсальний пристрій, який може застосовуватися для заряджання не лише стільникового телефону, але також і інших ґаджетів:

 • ноутбука;
 • планшета;
 • фотокамери.

Авто зарядка представлена кількома моделями, що відрізняються між собою не лише зовнішнім виглядом, а й технічними параметрами. Обираючи пристрій треба враховувати особливості тієї чи іншої моделі.

Як влаштований цей пристрій?

Перш, ніж купити автомобільну зарядку, варто визначитись, яка модель підійде вам найкращим чином. USB зарядка в авто також може вирішити поставлені завдання, тому придбання повноцінного зарядного пристрою потрібне не завжди. Юсб зарядка (USB-адаптер) дає змогу відновити заряд акумулятора смартфону, що сів. Автозарядка для смартфона (адаптер) представлена у вигляді маленького блоку циліндричної форми, який підключається через прикурювач. ЗП для машини включає:

 • блок у прикурювач;
 • кабель;
 • штекер.

Під час підключення ЗП до прикурювача напруга, що видається автомобільною системою, перетворюється на ту, яка потрібна для зарядки ґаджета. Торцева частина адаптера оснащена USB-A та/або USB Type-C роз’ємом для підключення кабелю, через який і буде заряджатися телефон.

Автомобільна USB зарядка за нижчої вартості, у порівнянні з повноцінною зарядкою, характеризується високою ефективністю.

Плюси

Автозарядки здобули популярність серед споживачів завдяки своїм численним перевагам:

 • зручності у використанні;
 • невеликим розмірам;
 • практичності.

За правильного вибору автозарядка для iPhone чи Samsung буде повністю безпечною.

Особливості конструкції

Один із параметрів, за яким моделі ЗП відрізняються між собою – тип підключення. Всі пристрої представлені двома основними групами:

Дротового типу

Підключення здійснюється безпосередньо до електронної системи авто через гніздо прикурювача. Заряджання техніки виконується підключенням USB-кабелю. Вони поділяються на дві підкатегорії:

 • Адаптери (перехідники).
 • Зарядні пристрої, у яких кабель від блоку не відділяється (повноцінні).

Бездротові

Передача енергії виконується за допомогою магнітного поля високої частоти, що перетворюється на постійний струм. У таких моделей ЗП кабелів немає, вони невеликого розміру. Але при покупці потрібно знати, що бездротові зарядки підходять не всім пристроям.

Окрім цих, є й інші характеристики. Враховуючи їх можна легко визначитися, яка з представлених автозарядок буде максимально відповідати вашим потребам.

Значення сили струму

Тут мають на увазі силу струму на виході. Щоб зарядити смартфон достатньо, щоб зарядка видавала не менше ніж 1А (ампер). Але найкращим варіантом буде універсальний ЗП, що видає 2-3 ампери. Це дозволить заряджати не лише телефон, а й, наприклад, планшет. У сучасних моделях зарядних пристроїв передбачено контролер для захисту від перенапруги.

Напруга

Це значення передбачає дотримання такого правила: напруга на зарядці може перевищувати напругу на акумуляторній батареї ґаджета, але не більше, ніж на 5%. У разі недотримання цієї умови ЗП може перегрітися і вийти з ладу.

Значення напруги вказане на корпусі зарядки (у вольтах), і цей показник варіюється між 5В і 12В. Чим більшим буде значення напруги, тим потужніші ґаджети можна заряджати аксесуаром, а сам процес підзарядки буде стабільнішим.

Особливості кабелю

Цей параметр важливий для дротових зарядних пристроїв. Дротові конструкції вважаються більш надійними, якщо оснащені витим кабелем. Цей тип кабелю, на противагу звичайному, характеризується меншою ймовірністю виникнення переломів.

При експлуатації ЗП з витим кабелем значно простіше регулювати його довжину. Також важливо звертати увагу на ділянки, де блок та штекер з’єднуються із кабелем. Якщо у цьому місці буде гофровставка, то вона забезпечить захист елементів від різноманітних пошкоджень, а ділянка з’єднання буде надійною та безпечною.

Кількість портів

До універсальних варіантів належить автомобільний ЗП з двома портами з силою струму 2А та 3А. Також є моделі, у яких портів більше, що дозволяє підключати кілька ґаджетів.

Матеріал

Зарядні пристрої представлені кількома моделями:

 • Металеві;
 • Пластикові.

Перші відрізняються більшою міцністю, надійністю та кращою тепловіддачею, але ЗП із пластику також якісні, тому широко розповсюджені серед автовласників.

Функціонал

Перед тим, як купити автозарядку, варто вивчити її функціональні можливості. Різні моделі можуть мати різні додаткові функції:

 • виносний блок підключення з подовженим кабелем – можливість заряджати ґаджети пасажирів, що сидять позаду;
 • отримання повідомлень про готовність пристрою до роботи та його справний стан за допомогою підсвічування (особливо зручно, коли в салоні машини темно);
 • надання інформації про поточне значення напруги/сили струму, ступеня підзарядки телефону чи іншого пристрою за наявності у моделі LED-дисплея;
 • FM-трансмітери надають можливість передавати на автомагнітолу музику зі смартфона або флешки.

Габаритні розміри

Перш ніж віддати перевагу тій чи іншій моделі зарядки потрібно знати, де у салоні прикурювач і як вона підключатиметься.

Якщо роз’єм прикурювача розташований близько до правої руки водія, краще придбати компактний за розміром ЗП. Якщо ж гніздо прикурювача далі, то оптимальним варіантом стануть автозарядки, що виступають із прикурювача, тому що в такому разі підключити кабель буде простіше.

Де купити

Великий вибір автомобільних зарядок представлений у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо якісні та сучасні моделі за доступними цінами.

Замовити автомобільні зарядні пристрої можна на сайті або за телефоном. Наші менеджери проконсультують із усіх питань та допоможуть з вибором автозарядки.

Back to Top
Ваш кошик