Головна
Shop
Список бажань0

Бездротові навушники

Ви переглянули 20 з 47 продукти(ів)

Бездротові сенсорні навушники: особливості вибору та основні параметри

Бездротові навушники – пристрої, що дозволяють прослуховувати музику, ютюб, фільми та аудіокниги з мобільного телефону та інших пристроїв. Також їх можна підключити до планшета та ноутбука. Сьогодні такий ґаджет є в арсеналі практично кожного власника смартфонів. На ринку існує безліч виробників подібних товарів, що суттєво ускладнює вибір.

Навушники бездротові: їх особливості

Навушники бездротові за своєю будовою нагадують звичайні. Єдина відмінність у них – відсутність кабелю для підключення до смартфона. Тим не менше, пристрої повинні мати елементи, що забезпечують прийом та обробку сигналу. У компактних вкладишах також ховається акумулятор для їх заряджання. Зазвичай блютуз ґаджети здатні працювати без підзарядки від 2 до 10 годин, залежно від ємності батареї. Майже всі моделі мають інтегрований мікрофон, а преміум моделі додатково обладнані системою шумопоглинання.

Сучасним користувачам пропонується широкий асортимент моделей, які відрізняються дизайном та формою. Bluetooth девайси можуть бути зовнішніми або внутрішніми. Внутрішні вкладиші компактніші й вставляються безпосередньо у вуха. З ними комфортно займатися спортом, рухатися. Через маленький корпус мають слабший акумулятор.

Зовнішні навушники накладаються на вуха, завдяки чому не впливають на вушні раковини. Вони масивніші, але відрізняються чистим, високоякісним звучанням. Їхній акумулятор розрахований на тривале користування без підзарядки.

Як під’єднати бездротові навушники tws до телефону

Оскільки вони не мають кабелю для підключення, необхідно розглянути варіанти, за допомогою яких забезпечується з’єднання:

  • За допомогою Bluetooth. Майже всі навушники бездротові tws підключаються цим способом. Для приєднання потрібно увімкнути навушники та блютуз на смартфоні. У представленому списку знайти потрібну назву та підтвердити з’єднання. Цей спосіб допомагає підключатися до телефонів та планшетів, але не підходить для ПК.
  • Через Wi-Fi. Для такого з’єднання потрібен роутер. Також навушники можна підключити безпосередньо до телефону, якщо вони мають вбудований режим модему. Цей тип підключення дає змогу під’єднати 2 пари навушників до одного смартфона.

Популярні навушники бездротові сенсорні

Зараз зовсім не проблема купити бездротові навушники, але не завжди хочеться витрачати на них невиправдано великі суми. Прекрасною альтернативою дорогим моделям вважатимуться бюджетні ґаджети від маловідомих виробників. У низькому ціновому сегменті теж можна знайти варіанти варті уваги.

Якісні бездротові навушники сенсорні з доступною вартістю:

  • Бездротові навушники i12 tws – пристрій для прослуховування музики з IOS, Mac OS, Windows та Android, що працює завдяки Bluetooth-мережі. Налаштування підключення здійснюється одним дотиком. Бездротові навушники i12 працюють на чіпі Bluetooth 5.0., що суттєво прискорює підключення. Кожен вкладиш є автономним, їх потрібно з’єднувати один з одним. Девайс відрізняється високою якістю стереозвуку, є вбудований мікрофон та активне шумопоглинання. Навушники ергономічної форми, для керування використовується сенсорна панель та встановлені комбінації. Наявність вбудованих акумуляторів дозволяє заряджати їх у кейсі. Заряду захисного кейсу вистачає на 2-3 повні цикли роботи.
  • Бездротові навушники hoco – виробник пропонує навушники-вкладки зручної форми та з ергономічним дизайном. Продукція hoco відрізняється якістю звучання за середньої вартості. Також варто відзначити якість складання ґаджетів. Широкий модельний ряд дозволить вибрати модель, яка найбільше відповідає індивідуальним уподобанням користувачів. Навушники можна з’єднати зі всіма операційними системами смартфонів. Навіть за мінімальної ємності акумулятора навушники hoco можна використовувати без перерви впродовж кількох годин.
  • Бездротові навушники topk – TWS навушники від цього виробника відрізняються великим запасом заряду. Виробник використовує Bluetooth 5.0 Smart Chip, що гарантує ще більш стабільну передачу звуку. Є вбудований мікрофон, шумопоглинання. Керування здійснюється однією сенсорною кнопкою. Для управління відтворенням до системи закладено кілька комбінацій. Навушники бренду topk мають вологозахист різних рівнів. У комплекті є зарядний кейс, його ємність складає 1500 mAh. Наявність цифрового дисплея сприяє контролю рівня заряду навушників та магнітного кейсу. У процесі прослуховування користувач отримує об’ємне, чисте звучання з басом та низькочастотними звуками, без спотворень та за прийнятну ціну.

Загалом це дуже зручний ґаджет, який привнесе у ваше життя нових барв та дасть змогу прослуховувати улюблені аудіозаписи у будь-якому місці з максимальним комфортом. Широкий вибір брендів дозволяє вибрати різний дизайн та функціонал. З кожним роком бездротові технології вдосконалюються та дозволяють передавати максимально високу якість сигналу та при цьому підвищувати тривалість автономної роботи.

Back to Top
Ваш кошик