Головна
Shop
Список бажань0

Автомобільні тримачі Hoco

Автотримач телефону регульований Hoco CA111

Оригінальна ціна: 249 грн.Поточна ціна: 209 грн.

Автотримач телефону регульований Hoco CA76

(1)
Оригінальна ціна: 249 грн.Поточна ціна: 199 грн.

Автомобільний тримач регульований Hoco H38

Оригінальна ціна: 249 грн.Поточна ціна: 209 грн.
Автодержатель с беспроводной зарядкой Hoco CA202
ЗнижкаТоп продажів

Автотримач з бездротовою зарядкою Hoco CA202

Оригінальна ціна: 649 грн.Поточна ціна: 549 грн.

Автотримач з бездротовою зарядкою Hoco CA75

Оригінальна ціна: 799 грн.Поточна ціна: 769 грн.

Автотримач з бездротовою зарядкою Hoco CA91

Оригінальна ціна: 699 грн.Поточна ціна: 579 грн.

Автотримач з бездротовою зарядкою Hoco HW3

Оригінальна ціна: 649 грн.Поточна ціна: 549 грн.

Автотримач з бездротовою зарядкою Hoco S14 Surpass

Оригінальна ціна: 999 грн.Поточна ціна: 899 грн.

Автотримач із бездротовою зарядкою Hoco CA90

Оригінальна ціна: 749 грн.Поточна ціна: 649 грн.

Автотримач із бездротовою зарядкою Hoco CW42

Оригінальна ціна: 649 грн.Поточна ціна: 549 грн.

Автотримач із бездротовою зарядкою Hoco HW2

Оригінальна ціна: 599 грн.Поточна ціна: 499 грн.
Автодержатель с беспроводной зарядкой Hoco HW22
ЗнижкаТоп продажів

Автотримач із бездротовою зарядкою Hoco HW22

Оригінальна ціна: 549 грн.Поточна ціна: 449 грн.

Автотримач із бездротовою зарядкою Hoco HW5

Оригінальна ціна: 599 грн.Поточна ціна: 499 грн.

Автотримач із бездротовою зарядкою Hoco S35

Оригінальна ціна: 1,199 грн.Поточна ціна: 1,049 грн.
Ви переглянули 20 з 57 продукти(ів)

Рейтинг автомобільних тримачів компанії Hoco

Сьогодні автомобільний тримач необхідний людям, які практично постійно перебувають в автомобілі. Так у водія з’являється можливість залишатися у мережі, не відволікаючись від дороги. Сам прилад легко розміщується в салоні, фіксує смартфон та дає змогу безпечно ним користуватися за необхідності.

Найкращі моделі тримачів для транспортних засобів

До нашого рейтингу потрапили прилади різної цінової категорії, які гарантують надійність і безпеку в дорозі. Все що залишається автолюбителю — обрати варіант, який найбільше відповідає його  потребам.

Hoco CA74

Hoco CA74 – магнітний автомобільний тримач, із простим та стильним зовнішнім виглядом. Виготовлений із високоякісного пластику у поєднанні з металом та силіконом. Телефон фіксується за допомогою магнітного поля, яке утримує його на місці.

Сама підставка кріпиться до системи вентилювання салону на спеціальні прищіпки. Невеликий пристрій здатний надійно утримувати девайс вагою трохи більше 700 грам. Компактний розмір робить цей тримач практично непомітним для очей.

Hoco CA47

Привабливий металевий тримач для автомобіля Hoco ca47 виготовлений з алюмінієвого сплаву. Фіксація смартфона здійснюється за допомогою магніту. За умови правильного встановлення магнітної пластини, підходить до будь-яких моделей ґаджетів.

Компактна, малогабаритна підставка просто чіпляється на решітку повітроводу в салоні, що суттєво звільняє простір. Невеликий острівець дає змогу злегка змінювати нахил, підлаштовуючи під себе кут огляду.

Hoco CA62

Hoco CA62 – пристрій, призначений для встановлення телефону або планшета з діагоналлю до 13 дюймів. Кріпиться до підголівника крісла, є чудовою моделлю для сімей із дітьми. Тримач цієї моделі вважається найнадійнішим і найпрактичнішим за тривалих поїздок, оскільки забезпечує комфортне використання девайсу для перегляду відео, ігор, і навіть розмов із використанням відеозв’язку.

Наявність шарнірного механізму дає змогу самостійно змінювати кут нахилу на 360 градусів. Надійні фіксатори забезпечують гарне кріплення для ґаджета, незалежно від його габаритів, не залишаючи вм’ятин та пошкоджень.

Hoco CA76

Тримач на присосці для кріплення до лобового скла стане надійним і стильним рішенням для будь-якого автомобіля. Hoco CA76 модель уможливлює зміну зони огляду для телефонів з діагоналлю до 6,5 дюймів. Є можливість використовувати його у горизонтальному та вертикальному положеннях.

Окрім скла, підставку можна встановити на торпеду чи на іншу пласку поверхню. Смартфон фіксується спеціальними бортами, що автоматично відкриваються одним натисканням кнопки.

Hoco CA58

Hoco ca58 – універсальний прилад для кріплення на кермо. Завдяки його кріпленню можна фіксувати девайс із діагоналлю до 6,5 дюймів:

  • на кермі автомобіля;
  • на велосипеді;
  • на кермі мотоцикла;
  • на дитячому возику.

Наявність автоматичної системи дозволяє фіксувати та діставати телефон однією рукою, що робить рух максимально безпечним.

Сам механізм виготовлений із матеріалів, які роблять його міцним, довговічним та водночас м’яким. Все це дає змогу зберегти телефон і сам тримач у процесі руху яким завгодно покриттям.

Hoco DCA13

Магнітний пристрій на присосці Hoco DCA13. Компактний тримач дає змогу самостійно підлаштувати висоту та положення смартфона діагоналлю до 6,5 дюймів. Завдяки наявності кронштейна із присоскою підставку можна кріпити на торпеду, лобове скло чи інше зручне місце. Смартфон фіксується за допомогою магніту, тому його легко й безпечно встановлювати та витягувати однією рукою.

Back to Top
Ваш кошик