Головна
Shop
Список бажань0

Блоки швидкої зарядки

Адаптер мережевий Hoco N42, 2*Type-C, 45W/3A, PD/QC

Оригінальна ціна: 699 грн.Поточна ціна: 649 грн.

Зарядний пристрій Hoco C108A, 2Type-C, 35W/3A

Оригінальна ціна: 399 грн.Поточна ціна: 349 грн.

Мережевий зарядний пристрій Hoco C102A 3xUSB 28.5W

Оригінальна ціна: 299 грн.Поточна ціна: 259 грн.

Мережевий зарядний пристрій Hoco C12Q, 3A, 18W, QC3.0

Оригінальна ціна: 199 грн.Поточна ціна: 179 грн.

Мережевий зарядний пристрій Hoco N6

Оригінальна ціна: 329 грн.Поточна ціна: 299 грн.

Мережевий зарядний пристрій REMAX RP-U43 17W 4xUSB

Оригінальна ціна: 259 грн.Поточна ціна: 229 грн.

Мережевий зарядний пристрій TOPK B15-A3 3xUSB 30W

Оригінальна ціна: 399 грн.Поточна ціна: 379 грн.

Мережевий зарядний пристрій TOPK B15-M3 17W 3xUSB

Оригінальна ціна: 299 грн.Поточна ціна: 259 грн.

Мережевий зарядний пристрій USLION UC7574 18W 3xUSB

Оригінальна ціна: 259 грн.Поточна ціна: 229 грн.

Мережевий зарядний пристрій USLION US0076 20W 5xUSB

Оригінальна ціна: 499 грн.Поточна ціна: 459 грн.
Ви переглянули 20 з 69 продукти(ів)

Купити блок швидкої зарядки

Поповнити енергію акумуляторної батареї у смартфонів за короткий період допоможе блок для зарядки з технологією швидкого заряджання. Досягненню такого ефекту сприяє підвищення робочої сили струму. Особливістю цієї технології є те, що виробникам вдалося розробити блок на зарядку, який дозволяє швидко зарядити ґаджети, і не здійснює при цьому на них негативного впливу.

Використання технології швидкого заряджання передбачає регулювання робочих параметрів (перш за все, струму та напруги), таким чином, щоб їх значення були оптимальними на кожному з етапів процесу поповнення заряду.

Пристрій, який заряджатиметься таким чином, також повинен підтримувати опцію швидкого поповнення заряду. Якщо цього не буде, поповнення енергії акумуляторної батареї відбуватиметься в звичайному режимі.

Принцип роботи всіх технологій швидкої зарядки, загалом, однаковий. Спершу зарядка-блок поступово збільшує струм та напругу, за рахунок чого відбувається підбір максимально прийнятних параметрів. Потім, за максимальної потужності, ґаджет заряджається до 50-70% ємності, а тоді сила струму та напруга починають плавно знижуватися.

З якими роз’ємами представлені блоки швидкого заряджання

Види роз’ємів, до яких підключаються зарядні пристрої смартфонів та інших пристроїв представлені кількома варіантами виконання.

  1. Lightning. Таким роз’ємом оснащені всі смартфони iPhone, в гніздо такий роз’єм може вставлятися будь-яким боком (як і блок зарядки USB-C). Цей дротовий інтерфейс належить до власної розробки компанії Apple.
  2. USB Type-C. Такий блок-зарядка вважається на сьогодні найперспективнішим варіантом. Характеризується сумісністю з USB 2.0 та USB 3.1 стандартами. Тобто рівень максимальної потужності зарядних пристроїв, що мають такий роз’єм, варіюється від 2,5 до 100 Вт. На відміну від Micro-USB він оснащений симетричним штекером, який розміщується в гнізді будь-якою стороною. Застосовується як для заряджання, так і для передавання даних.
  3. Блок для зарядки Type C. Зарядні пристрої з таким типом роз’єму відносяться до найпопулярніших та найуспішніших. Нові моделі, що підтримують швидкий спосіб заряджання, здатні передавати до 100 Вт потужності. Також блок зарядки type c характеризується високою швидкістю передачі за пропускної здатності до 10 ГБ/с. Завдяки універсальності, за його допомогою можна поповнювати заряд не тільки смартфонів, а й інших ґаджетів (портативних колонок, планшетів, бездротових навушників тощо).
  4. Блок до зарядки з роз’ємом Micro-USB відноситься до застарілого типу. Але з деякими смартфонами вони ще використовуються.

Акумуляторні батареї літієві (літій-іонні та літій-полімерні) до сили заряду дуже чутливі. Тому важливо купити блок для зарядки високої якості, адже ЗП низької якості при надмірно великому струмі призводить до скорочення робочого ресурсу, тобто завдає шкоди.

Купівля блоку ЗП

Сьогодні купити блок швидкої зарядки можна в нашому інтернет-магазині, не виходячи з дому. У каталозі представлені аксесуари від найкращих та відомих виробників:

  • TOPK;
  • Hoco;
  • BOROFONE;
  • USLION;
  • Remax.

Їхня висока якість підтверджена відповідними сертифікатами. Асортимент ЗП постійно поповнюється, представлені моделі у різних кольорах.

Із особливостями кожної моделі можна ознайомитись у спеціальному розділі на сайті, де представлені фото та технічні характеристики. Купити блок зарядки можна з оперативною доставкою по Україні. Ми пропонуємо вигідні ціни на всі блоки для заряджання.

Back to Top
Ваш кошик