Головна
Shop
Список бажань0

Тримачі для планшету

Держатель для телефона/планшета BOROFONE BH24
ЗнижкаТоп продажів

Тримач для планшета

Тримач для планшета є пристроєм, призначеним для утримання електронного ґаджета в певному місці чи у конкретній позиції. З його допомогою вдається встановити планшет у зручному положенні і використовувати його без необхідності утримувати руками.

Види тримачів

Аксесуари представлені різними видами, які відрізняються між собою за функціоналом і призначенням.

  • Настільні. Це моделі, які встановлюються на робочому столі або іншій горизонтальній поверхні. Вони можуть мати регульовану висоту і кут нахилу, завдяки чому забезпечуватиметься оптимальний огляд екрана. Тримач для планшета на стіл використовується, як правило, для перегляду контенту, читання або роботи на планшеті.
  • Для автомобіля. Це спеціальні пристосування, які кріпляться на скло або приладову панель автомобіля і призначені для використання ґаджета під час поїздок як навігаційного пристрою, чи для розваги пасажирів (перегляд фільмів, мультиків, прослуховування музики).

Переваги

Тримач планшета володіє низкою переваг, завдяки чому він затребуваний серед споживачів.

  1. Зручність і комфорт. Пристрій дає змогу розміщувати планшет в оптимальному положенні, що забезпечує зручність під час перегляду контенту, читання, під час роботи або ігор.
  2. Зменшення навантаження на руки і шию за тривалого використання планшета.
  3. Можливість регулювання. Багато тримачів для планшетів мають регульовану висоту, кут нахилу і поворот, що дає змогу налаштувати їх відповідно до індивідуальних потреб і вподобань.
  4. Мобільність. Більшість моделей складані та портативні, що дає змогу брати їх із собою в подорожі.
  5. Гарантія безпеки електронних пристроїв. Тримач для планшета настільний або автомобільний має надійне кріплення, запобігаючи тим самим, випаданню ґаджета.

Конструкція багатьох моделей тримачів розроблена таким чином, що вони підходять для моделей планшетів різного діаметру.

Класифікація за типом кріплення

Між собою тримачі різняться типом кріплення.

  1. Фіксація ґаджета за допомогою міцного затискача. Тримач обладнаний затискачами або гумовими засувками, які щільно утримують планшет з двох сторін.
  2. Магнітне кріплення. Планшет кріпиться за допомогою магнітної пластини, яка чіпляється до задньої сторони планшета або розташована на його чохлі, і притягується до магніту на тримачі.
  3. Кріплення на сидіння авто. Це спеціальний фіксатор, який дає змогу встановити планшет на спинку переднього сидіння автомобіля.

Купити автотримач для планшета 10 дюймів або кріплення іншого виду за низькою ціною можна в інтернет магазині ТОРК. Ми пропонуємо сертифіковану продукцію високої якості.

Back to Top
Ваш кошик