Головна
Shop
Список бажань0

Універсальні підставки для телефону Hoco PH

Магнітний тримач телефону з MagSafe Hoco PH45

Оригінальна ціна: 549 грн.Поточна ціна: 499 грн.

Складна регульована підставка Hoco S28 Dawn

Оригінальна ціна: 449 грн.Поточна ціна: 399 грн.

Універсальний тримач для телефону Hoco PH23 Balu

Оригінальна ціна: 299 грн.Поточна ціна: 249 грн.

Складна регульована підставка Hoco PH48

Оригінальна ціна: 499 грн.Поточна ціна: 449 грн.
Розпродано

Тримач для телефону/планшета Hoco PH30 Soaring

Оригінальна ціна: 449 грн.Поточна ціна: 419 грн.
Ви переглянули 20 з 21 продукти(ів)

Універсальні підставки Hoco PH для телефонів

Впродовж кількох останніх років тримачі для телефонів стали корисним аксесуаром не лише для автолюбителів. Багато людей сьогодні купують такі підставки для роботи та домашнього використання. Адже так набагато зручніше переглядати відео, читати та й узагалі виконувати якісь маніпуляції зі смартфоном. Ми пропонуємо познайомитися з найкращими моделями універсальних підставок.

Рейтинг кращих тримачів для дому

У парі з правильними аксесуарами сучасний смартфон може замінити повноцінну мультимедійну систему у будь-яких умовах. Великий екран, гарне звучання — все це дає змогу отримати максимум користі від ґаджета. Головне знайти виріб, що підійде саме вам.

Підставка Hoco PH29A

Найкращий варіант підставки для дому та роботи — Hoco PH29a, призначений для фіксації девайсів із діагоналями від 4,7 до 10 дюймів. Пристрій має 2 режими використання:

  • класичний;
  • із висуванням на 40 мм вгору.

Також підставка дає можливість змінювати кут нахилу до 120 градусів, що суттєво покращує огляд. Конструкція легко складається до компактних розмірів, тому її зручно носити із собою.

У процесі виробництва використовується високоякісний пластик та силікон. Аксесуар виглядає стильно та стримано, але є досить функціональним та корисним у використанні.

Настільна підставка PH34

Тримач Hoco PH34 стане відмінним рішенням для дому, роботи та онлайн навчання. Складаний механізм і невеликий розмір сприяє тому, що його завжди можна носити із собою. Аксесуар підходить для телефонів та планшетів із діагоналлю 4,7-13 дюймів.

Користуючись підставкою зручно переглядати відео, працювати і навіть навчатися, що останнім часом є актуальним як ніколи. Перебуваючи на підставці, телефон не займає руки і не заважає на столі. А наявність механізму регулювання дозволяє змінювати рівень нахилу та підлаштовувати кут огляду.

Тримач Hoco PH24

Ще одна модель варта уваги — Hoco PH24. Тримач-спіралька виглядає стильно і дозволяє повністю підлаштовувати під себе ґаджет. Підставка призначена для фіксації на столі, для цього передбачений зручний і м’який затиск-жабка.

Основна особливість тримача – незвичайна монолітна конструкція, розташована на спеціальному шарнірі. Алюмінієво-магнієвий сплав надійно фіксує смартфон. Завдяки цьому легко змінюється кут огляду.

Універсальний пристрій PH36

Аксесуар, який має бути на кожному робочому місці — Hoco PH36. Виготовлено підставку з цинкового сплаву, що робить її довговічною. Підходить для девайсів з діагоналлю до 7 дюймів. Магнітний тримач складається з двох витягнутих кілець та такого ж розміру панелі для фіксації. Підходить як для вертикального, так і для горизонтального розташування. Мінімалістичний дизайн робить прилад непомітним на столі.

Настільний тримач Hoco PH23

Hoco PH23 – універсальна підставка із затискачем для столу. Магнієвий сплав, пластик та силікон роблять конструкцію стильною та багатофункціональною. Гнучка основа дозволяє підлаштовувати кут нахилу на 360 градусів. Особливості виробу:

  • призначений для девайсів із діагоналлю 4,5 – 6,5 дюймів;
  • компактний розмір;
  • можна використовувати вдома, на роботі та навіть в автомобілі.

Тримач PH30

Домашня підставка з металу Hoco PH30 підходить для телефонів та планшетів із діагоналлю до 10 дюймів. Виготовлена з ABS-пластику, вуглецевої сталі та силікону, що дозволяє користуватися нею роками. Широка підставка робить конструкцію стійкою та надійною, а гнучка основа дає змогу підлаштовувати під себе положення девайсу, незалежно від його габаритів.

Back to Top
Ваш кошик