Головна
Shop
Список бажань0

Автомобільні тримачі з бездротовою зарядкою

Автодержатель с беспроводной зарядкой Hoco CA202
ЗнижкаТоп продажів
Ви переглянули 20 з 25 продукти(ів)

Бездротова автомобільна зарядка

Бездротова зарядка в авто для телефона ─ це пристрій, який дає змогу заряджати сумісні з ним смартфони (та інші девайси) без необхідності використання кабелів. Працює аксесуар завдяки технології бездротового передавання енергії, відомій як «індуктивна зарядка», передаючи енергію від автомобіля до телефону.

Особливості роботи

Для того, щоб автомобільна бездротова зарядка заряджала телефон, пристрій має підтримувати технологію бездротового заряджання, як-от Qi-зарядку, яка є стандартом для більшості сучасних смартфонів.

Конструкція

Як правило, бездротова автомобільна зарядка складається з двох основних компонентів:

  1. Зарядна плата. Цей елемент встановлюється в автомобіль на певному місці, наприклад, на приладовій панелі, в консолі (або в середній консолі). Підключається зарядна плата до джерела живлення автомобіля, зазвичай через USB-порт або ЗП із відповідним роз’ємом.
  2. Зарядний пристрій у формі підставки. Розташовується бездротова зарядка авто такого типу на зарядній платі в автомобілі, і її поверхня буває пласкою або з невеликим підйомом з одного боку. Сюди й кладуть смартфон для поповнення заряду АКБ. Коли пристрій увімкнено і смартфон перебуває на поверхні зарядного пристрою, між ними виникає магнітне поле, завдяки чому можна передавати енергію на акумуляторну батарею для її заряджання.

Бездротова зарядка у вигляді тримача

Автотримач із бездротовою зарядкою має деякі особливості, що потрібно враховувати під час купівлі приладу. За допомогою такого пристрою можна одночасно виконувати дві функції, пов’язані з можливістю керувати однією рукою й автоматичним затискачем ґаджета.

Керування девайсом за допомогою однієї руки означає високі показники безпеки під час керування транспортним засобом. Під час встановлення є можливість налаштовувати кут повороту, який становить 360°, що забезпечує широкий кут огляду під час перебування за кермом.

Переваги аксесуара

Оскільки бездротова зарядка для авто є сучасним пристосуванням, вона має низку істотних переваг, порівняно з традиційними дротовими зарядними пристроями. Серед усіх можна виділити кілька основних.

  1. Простота і зручність застосування. Бездротова авто зарядка належить до досить простих та інтуїтивно зрозумілих пристроїв. Для початку заряджання потрібно просто розмістити ґаджет безпосередньо на платформі (зробити це можна й однією рукою), при цьому немає необхідності застосовувати додаткові підключення, шнури.
  2. Стабільна робота за будь-яких умов. Незалежно від якості дорожнього покриття, наявності чи відсутності захисту смартфона, телефон буде заряджатися стабільно й швидко. Водночас ґаджет буде захищений від появи подряпин, сколів.
  3. Економія часу. Автомобільна бездротова зарядка для Iphone або стільникового телефону іншого бренду має тривалий термін експлуатації, у порівнянні із зарядними пристроями, оснащеними проводами, у яких недовгий термін служби. Крім того, відсутність кабелів позбавляє потреби систематично під’єднувати шнур до пристрою, а отже, не буде проблем зі зносом гнізда.

На сучасному ринку автомобільні бездротові зарядки представлені різними типами. Широкий асортимент моделей дасть змогу підібрати зарядку під особливості транспортного засобу, індивідуальні побажання.

Купити автомобільну бездротову зарядку від найкращих виробників за найвигіднішою ціною пропонує наш інтернет магазин. Ми є офіційним представником бренду TOPK в Україні. Вся продукція в нашому каталозі сертифікована, що підтверджує її високу якість, на неї надається офіційна гарантія.

Back to Top
Ваш кошик