Головна
Shop
Список бажань0

Автомобільні зарядки для телефону

Ви переглянули 20 з 49 продукти(ів)

Купити автомобільну зарядку для телефону

Затребуваним аксесуаром у водіїв є автомобільна зарядка для телефону. Працює вона тільки в машині,тому що роз’єм ЗП адаптований лише до прикурювача. З її допомогою можна заряджати планшет, камеру, ноутбук та інші пристрої. Підключається автозарядка до гнізда прикурювача, і перетворює напругу системи автомобіля в необхідну для поповнення заряду сучасних ґаджетів.

Процес зарядки в автомобілі нічим не відрізняється від стандартної процедури від стаціонарної розетки, адже ЗП перетворює напругу в 12В, яку видає прикурювач, у прийнятний для мобільних пристроїв струм. Автозарядка для телефону належить до інноваційних, практичних, безпечних аксесуарів.

Які переваги у автозарядок?

Аксесуар є затребуваним і популярним завдяки його численним плюсам:

 1. Компактні розміри. Завдяки продуманій конструкції авто зарядка для телефону не заважає переключати передачі, забезпечує комфортну та безпечну їзду;
 2. Сучасні моделі ЗП сумісні з прикурювачами більшості автомобілів;
 3. Можливість синхронізації з багатьма моделями мобільних телефонів, планшетів. Таким чином, лише одна зарядка для телефону в авто підходить для відновлення енергії АКБ усіх членів сім’ї;
 4. Висока потужність Забезпечення оптимальної напруги дає змогу заряджати ґаджет з такою ж швидкістю, як і від електророзетки;
 5. Зрозуміле та просте використання. Для заряджання пристрою, зарядка автомобільна для телефону вставляється в гніздо прикурювача і підключається до ґаджета. На це йде не більше кількох секунд;
 6. Міцність та надійність. Для виготовлення автомобільних ЗП використовується міцний пластик чи метал. Обидва матеріали мають відмінні експлуатаційні характеристики;
 7. Безпека. Конструкція автозарядок оснащена вбудованими датчиками напруги, які швидко визначають коливання напруги та нейтралізують його;
 8. Зарядка телефону в авто також характеризується стильним і лаконічним дизайном.

Багато моделей оснащуються підсвічуванням та світлодіодним індикатором. Спеціальні вбудованя лампочки дають змогу легко відшукати ґаджет, що заряджається, навіть у темряві. Індикатор повідомляє власника пристрою, чи він правильно підключений. Зважаючи на те, що девайс є незамінним пристроєм для водіїв, купити автомобільну зарядку для телефону буде правильним рішенням.

Різновиди автомобільних зарядок

Тип підключення

 1. Дротові. Такі аксесуари підключаються безпосередньо до електронної системи автомобіля. Підзарядка здійснюється за допомогою USB шнура. Зарядки в авто для телефону дротового типу представлені кількома підкатегоріями:
  • адаптери (це спеціальні перехідники від прикурювача до USB шнура, які працюють лише за наявності кабелю);
  • повноцінні зарядні пристрої (у таких моделях кабель невіддільний від блоку).
 2. Бездротові. Енергія передається за допомогою магнітного поля з високою частотою, що перетворюється на постійний струм. Ці моделі особливо компактні, у них відсутні кабелі. Обираючи такий аксесуар, важливо враховувати те, що автомобільна бездротова зарядка для телефону сумісна лише з ґаджетами, які підтримують технологію бездротового заряджання.

Характеристики

До того, як купити автозарядку для телефона, варто звернути увагу і на низку інших характеристик.

 1. Напруга. Цей показник на ЗП може перевищувати напругу на АКБ пристрою не більше ніж 5%. Недотримання цієї умови може призвести до перегрівання зарядки та виходу її з ладу.
 2. Вихідний струм. Для зарядки смартфона достатньою буде величина 1А. Проте якщо в машині заряджатиметься ще й планшет, то знадобиться сила струму в 2А. Враховуючи це, краще, якщо автомобільна зарядка телефону матиме більше значення. Як універсальна, вона підійде і для смартфона, і для планшета. Контролери, встановлені у сучасних телефонах, захищають ґаджети від зайвого струму.
 3. Кількість портів. Цей критерій відіграє значну роль у виборі. Можна придбати універсальну модель ЗП з двома роз’ємами (на 2-5А), а можна купити зарядку для телефону в авто, у якої більше портів (виходячи з особистих потреб, кількості людей, які будуть їздити в машині).
 4. Шнур. Якщо купуєте зарядку дротового типу, рекомендується надавати перевагу аксесуарам із витим кабелем. У шнурів цього типу ризик виникнення заломів значно нижчий, ніж у звичайних кабелів. Окрім цього, буде простіше регулювати його довжину під час експлуатації. Спеціальна гофрована вставка на ділянці з’єднання шнура та блоку забезпечує захист елементів від різних пошкоджень, робить з’єднання безпечним та надійним.
 5. Функціональні можливості. Виходячи з особливостей моделі, автомобільна зарядка для телефону Samsung чи ґаджета іншого бренду може мати різні додаткові опції:
  • FM-трансміттер (передає музику від смартфона до автомагнітоли);
  • LED-дисплей (інформує про рівень зарядженості пристрою, величину поточної напруги);
  • підсвітка (робить девайс помітнішим, сповіщає про готовність працювати, справність механізму);
  • блок підключення виносного типу з подовженим кабелем (дає змогу заряджати пристрої людей, які перебувають на задньому сидінні).
 6. Матеріал виготовлення. Зарядка для телефону автомобільна може виготовлятися із пластику або металу. Другий варіант кабелів надійніший і міцніший, але вимагає акуратного поводження.
 7. Довжина. Якщо прикурювач розташований поблизу правої руки водія, підійде компактна автомобільна зарядка телефону. Якщо ж він розташований далеко, краще придбати зарядку, кабель якої має більшу довжину.

У каталозі нашого інтернет-магазину наявний великий вибір високоякісних ЗП. Купити авто зарядку для телефону від відомих виробників у нас можна за вигідними цінами.

Back to Top