Що таке магнітний кабель?

Магнітний кабель зарядки або магнітна зарядка — це нове і просте рішення, що полегшує процес заряджання Ваших мобільних пристроїв.

Кожен із нас стикався з проблемою підключення або відключення наших телефонів та інших ґаджетів до USB зарядки під час водіння, у темряві чи поспіхом. Магнітна зарядка – це революційний магнітний USB-кабель, який полегшує підключення або відключення пристрою до зарядки, привносячи навіть якийсь елемент розваги у цей процес.

У сучасному житті ми практично не розлучаємося з мобільним телефоном – він з нами скрізь, ми прокидаємося і засинаємо з ним, користуємося ним у громадському транспорті чи машині, а ще ж «розумний годинник» завжди з нами, та й ми рідко виходимо з дому без улюбленої музики в бездротових навушниках. Багато хто з нас курить і тому до всього цього «зоопарку» улюблених ґаджетів додаються IQOS, glo або електронні сигарети.

Повсякденне та інтенсивне використання всіх цих пристроїв неминуче призводить до необхідності їхньої щоденної зарядки, і як показує практика, неодноразової зарядки протягом дня. Тому зарядний пристрій є найважливішим аксесуаром для ваших ґаджетів, бо вони не принесуть жодної користі із розрядженими батареями.

Як це працює

У тому, як влаштований магнітний кабель зарядки немає нічого надскладного, принцип його роботи не пов’язаний з квантовою фізикою, нанотехнологіями та іншими мало кому зрозумілими термінами. Все просто, а це гарантує надійність і тривалий термін служби.

Те, що ми називаємо магнітним кабелем, складається з двох частин: звичного для нас USB шнурка, який ми підключаємо до зарядки, павербанка або ноутбука, і конектора який вставляється в роз’єм зарядного пристрою вашого ґаджета.

У “наконечнику” кабелю є мідна серцевина – така ж, як і в основі конектора. Ця серцевина і проводить електричний струм від зарядного пристрою до вашого телефону.

“Наконечник” кабелю та конектор обладнані потужними неодимовими магнітами, які забезпечують надійне зчеплення цих двох складових магнітної зарядки.

Переваги магнітних кабелів та проблеми, які вони вирішують

Преимущества магнитных кабелей и проблемы, которые они решают