Який роз’єм у Samsung, Xiaomi, Phone?

У вибраному пристрої роз’єм.

Як виглядають кабелі MicroUSB, USB Type-C та Apple Lightning

Ми не заглиблюватимемося в технічні моменти та функціональні відмінності цих інтерфейсів — у цьому аспекті це зайва інформація. Тому ми лише покажемо, як виглядають кабелі MicroUSB, USB Type-C і Apple Lightning. Так ви зможете з легкістю визначити інтерфейс, просто глянувши на ваш зарядний кабель, і зробити правильний вибір.

MicroUSB

Трапецієподібної форми. Має маленькі «вусики» на нижній стороні конектора.

USB Type-C

Овальної форми. Двосторонній, входить в роз’єм «як його не встроми».

Lightning (8Pin)

Прямокутної форми. 
Має невеликі заглиблення з боків та по 8 пар «доріжок» знизу і зверху.

Як виглядають конектори для магнітних кабелів заряджання відповідного типу

MicroUSB

USB Type-C

Lightning (8Pin)​

Про що це взагалі

Багато людей, імовірно, ніколи не цікавилися таким, оскільки USB-кабель для зарядки смарфтонів, планшетів, електронних цигарок та інших ґаджетів зазвичай постачається в комплекті з відповідним пристроєм. У такому разі, тип конектора вашого кабелю зарядки очікувано збігається з типом роз’єму зарядного пристрою ґаджета і вам, власне кажучи, однаково — MicroUSB це, Type-C чи Apple Lightning (він же 8Pin). Власне, з пристроями Apple все гранично просто і однозначно через уніфікацію роз’єму у всій портативній техніці, що випускається з 2012 року. Та різноманітні пристрої інших виробників використовують два можливі типи роз’єму ЗУ: MicroUSB або USB Type-C.

Тут варто зазначити, що всі три інтерфейси не сумісні між собою. Іншими словами, MicroUSB кабель або MicroUSB конектор магнітного кабелю, просто не «увійде» в роз’єм USB Type-C, і навпаки, вам не вдасться вставити конектор USB Type-C кабелю в роз’єм MicroUSB. Те саме стосується інтерфейсу Apple Lightning, він також не сумісний із двома попередніми «героями».

Іноді люди плутають ці типи роз’ємів або просто не знають таких деталей. Але як тільки людина постає перед потребою вибору та купівлі магнітного кабелю зарядки, відразу ж виникає питання — який тип конектора в моєму пристрої, що вибрати, щоб не купити непотрібну річ?

Коментарі (0)

  1. дуже дякую за інфу )

  2. Спасибо помогло.

  3. Подякував!

  4. Спасибо! Видно, что писал внятный, нормальный человек: все по теме, конкретно, без словоблудства, что сейчас редкость.

  5. Благодарим вас за информацию.

  6. Самый ненадежный кабель Apple Lightning. Отдадите цену больше стоимости смартфона. Выходит из строя так часто, как меняешь носки. Жулики айфоновцы! и упрямо не желают переходить на надежные стандарты. Хороший телефон , но из за разьема отказался от этой фирмы.

  7. Спасибо, ваш сайт очень полезный!

  8. Подякував за якісну інформацію!

  9. Хотя-бы марку разъема указали на шнуре и в телефоне. Или они взаимозаменяемые?

  10. Не совсем понимаем о чём вы. На сейчас входу всего три типа разъёма: MicroUSB, Type-C и Apple Lightning. Марка/бренд кабеля не имеет значения, так как разъёмы стандартные.

Залишити коментар