Як обрати магнітний кабель для зарядки телефону?

Отже, ви вирішили придбати магнітну зарядку для вашого телефону чи інших гаджетів і не можете визначитися з вибором, розібратися в усьому розмаїтті та всіх цих цифрах та термінах? У цій статті ми визначимо основні критерії та нюанси, на які варто звернути увагу, щоб ваша покупка повністю виправдала ваші очікування, а придбаний товар прослужив багато років.

Критерії вибору магнітного кабелю зарядки

Зважаючи на наявність в асортименті магнітних кабелів TOPK® конекторів для трьох найпоширеніших інтерфейсів зарядних пристроїв, що дає змогу використовувати магнітний кабель зарядки для пристроїв із роз’ємами MicroUSB, Type-C і Lightning (8-Pin), ми не беремо до уваги цей важливий чинник.

Сфера застосування магнітної зарядки та її довжина

Сфера применения магнитной зарядки и её длина

Під сферою застосування ми маємо на увазі, де, як і для чого ви використовуватимете кабель зарядки.

Якщо ви не користуєтеся своїм смартфоном або іншими пристоями під час заряджання, іншими словами, поставили пристрій на зарядку й «забули» про нього, то для вас фактично не має значення тип підключення кабелю (паралельно або перпендикулярно до ґаджета) або ж можливість «вільного» підключення кабелю, оскільки ваш ґаджет мирно відпочиватиме в процесі зарядки.

Якщо ж ви не можете розлучитися зі своїм улюбленим смартфоном навіть на час зарядки, вам потрібно комусь щось написати, щось погортати, десь поставити лайк або залишити відгук, під час заряджання ваш ґаджет буває як у вертикальному, так і горизонтальному положенні, або ж ви просто любите «пошпіляти» в улюблені забавки, не перериваючи процес зарядки, то ваш «маст-хев» — це магнітний кабель зарядки з «наконечником» кабелю, що обертається. Такі кабелі мають «вільне» підключення і можуть розташовуватися під будь-яким кутом та у будь-якій площині відносно вашого пристрою.

Так, тоді розмір (у нашому випадку — довжина кабелю) має вагоме значення. Наприклад, якщо ви звикли заряджати ваш телефон на тумбочці біля ліжка в спальні, на кухонній стільниці, від ноутбука або берете кабель у машину, то метрової довжини кабелю буде цілком достатньо. З іншого боку, якщо ви водій «великої» машини (вантажівка, фура), хочете «заживити» автовідеореєстратор чи любите почитати в ліжку перед сном, то кабель двометрової довжини стане ідеальним вибором, оскільки тримати телефон на витягнутих у бік розетки руках або звисаючи з ліжка ну зовсім незручно.

Підтримка швидкої зарядки та передачі даних

Поддержка быстрой зарядки и передачи данных

Тут усе максимально просто — якщо ваш смартфон чи будь-який інший пристрій, який ви плануєте заряджати з допомогою магнітного кабелю сумісний з однією із технологій швидкісної зарядки (Quick Charge, Power Delivery, Fast Charge тощо), і ви хочете скористатись усіма перевагами швидкого заряджаннятоді вам однозначно потрібен кабель, що підтримує швидкісну зарядку.

Оскільки підтримка кабелем швидкої зарядки завжди йде в парі з підтримкою передачі даних, вибираючи такий кабель заряджання ви вбиваєте двох зайців одним пострілом. До того ж підтримка кабелем передачі даних є обов’язковою у разі використання технологій Apple CarPlay або Android Auto.

«Мені для дитини»

Как выбрать магнитный кабель зарядки телефона?

Дітки люблять яскраві, насичені кольори і «світлові шоу», коли все сяє і миготить. Магнітні зарядки в силіконовому обплетенні та з анімованим LED-підсвічуванням не залишать байдужою жодну дитину й даруватимуть цілу масу приємних емоцій тривалий час. Так само це стосується дорослих бородатих «дітей», які хочуть привнести затишку та фарб у салон своєї «любої ластівки».

Підіб'ємо підсумки...

Нижче представлена порівняльна таблиця найбільш важливих характеристик магнітних кабелів та критеріїв їх вибору. Сподіваємося, вона допоможе вам зважити всі плюси та мінуси, усі «за» та «проти», і зробити найбільш вдалий вибір.

Модель кабелю

Тип підключення

Швидка зарядка й передавання даних

Довжина

Підсвітка

Пряме

Так

1м, 2м

По всій довжині

Вільне

Ні

1м, 2м

По всій довжині

Пряме

Ні

1м, 2м

Точкова

Кутове

Ні

1м, 2м

Точкова

Пряме

Так

Точкова

Вільне

Ні

1м, 2м

Точкова

Пряме

Так

1м, 2м

Точкова

Пряме

Так

1м, 2м

Точкова

Пряме

Так

1м, 2м

Точкова

Пряме

Так

Точкова

Вільне

Так

1м, 2м

Точкова

Пряме

Ні

1м, 2м

По всій довжині

Вільне

Ні

1м, 2м

Точкова

Кутове

Так

Точкова

Коментарі (0)

  1. Спасибо за инфу

  2. Благодарю вас за информацию.

Залишити коментар